www.pestouni.czInformační systém Sdružení pěstounských rodin
Kdy a kde
16.3.2019 - sobota od 10:00.

Sraz je přesně v 9:45 u vstupu do VIDA, organizovaný vstup celé skupinky, poté volný rozchod po areálu parku dle preferencí rodiny. Areál se uzavírá v 18:00.

Prosíme o dodržení času příchodu na sraz!
vida.cz/

Co VIDA park nabízí
VIDA park nabízí zábavu pro děti i dospělé. Na ploše téměř 5000 m² na vás čeká přes 170 interaktivních exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. Unikátní stálá expozice je rozdělena do pěti tematických celků: Planeta, Civilizace, Člověk, Mikrosvět a Dětské science centrum pro děti od 2 do 6 let.

Všechny exponáty VIDA parku jsou interaktivní, můžete si s nimi hrát, jezdit na nich, bouchat, točit, tahat, křičet, mačkat, veslovat, skákat…

Ve třetím patře s výhledem na celou expozici najdete galerii, kde je prostor pro dočasné výstavy. Střídají se přibližně jednou za půl roku a věnují se pokaždé jinému tématu.

V suterénu science centra najdete barevnou jídelnu. V její nabídce je polévka, denní obědová menu, i saláty. Ani tady se děti nebudou nudit, součástí jídelny je i dětský koutek. Na galerii je k dispozici malý stánek, kde můžete zakoupit nápoje, kávu a drobné občerstvení, jako je třeba párek v rohlíku.

Upozornění
Po celou dobu pobytu ve VIDA parku musí být děti pod dohledem dospělého doprovodu!

Cena
Pro rodiny s uzavřenou dohodou se SPR: 150,-Kč/rodina
Rodiny s přijatými dětmi bez dohody se SPR: dle ceníku VIDA parku

Akce je obsazená.