www.pestouni.czInformační systém Sdružení pěstounských rodin
Kdy a kde:
V sobotu 15. června 2019 v Parku Mirakulum, Topolová 629, Milovice 289 24.
www.mirakulum.cz/

Informace o parku Mirakulum:
Park Mirakulum nabízí v rozsáhlém přírodním areálu množství nápaditých herních prvků a aktivit pro děti i dospělé, i řadu odpočinkových a relaxačních ploch. Najdete tu nádherná lesní hřiště (mimo jiné i v korunách vzrostlých stromů), kontaktní zoo, obří trampolíny, houpačky a prolézačky, několik tobogánů, vodní svět, lanová centra, podzemní chodby, hrad, pestrobarevnou dětskou vesničku v zemi prasátka Pigy pro nejmenší děti a v neposlední řadě i úzkokolejnou parní železnici, která park propojuje se sousedním tankodromem.
Můžete přibalit i piknikové deky a určitě nezapomeňte vzít dětem plavky, protože doufáme, že bude dost teplo na to, aby se mohly vyřádit i ve vodním světě.
K uložení věcí bude možné využít zázemí v místní bývalé Moštárně (viz odkaz na mapku - bod č. 26). Společné občerstvení tam připravené nebude, ale pokud chcete, můžete si přivézt uzeniny na opékání. Dřevěné uhlí a gril bude k dispozici. Přímo v parku je také široká nabídka stravování. Do parku je zákaz vstupu se zvířaty, s koly, koloběžkami a dětskými odrážedly. Program pro děti i dozor nad nimi zajišťuje každá rodina samostatně.
www.mirakulum.cz/wp-content/uploads/2018/03/mapa.pdf

Doprava:
Vlastní, sraz je před parkem Mirakulum u vstupu pro skupiny v 10.30 (viz odkaz na mapku parku - bod č. 31 - "louka-firemní akce").
Pro zájemce o společnou cestu je možné jet společně vlakem z Prahy Masarykova nádraží v 9.22. Vlak jede do Milovic, navazuje na něj autobus (s přesunem asi 2 minuty), který už přijede přímo k parku v 10.18. Jízdenky si zajišťuje každý samostatně (kupte si zpáteční). Pokud chcete jet společně, sraz je v hale Masarykova nádraží v 9.10.
Pro ty, kdo budou chtít jet společně i zpět do Prahy, bude společný odjezd od parku Mirakulum v 16.34, příjezd do Prahy na Masarykovo nádraží v 17.31. (Od parku odjíždí autobus k nádraží na přímý vlak do Prahy vždy v celou hodinu a 34 minut, přímý vlak do Prahy odjíždí z nádraží Milovice vždy v celou hodinu a 47 minut.)
www.mirakulum.cz/wp-content/uploads/2018/03/mapa.pdf

Cena:
pro rodiny s uzavřenou dohodou se SPR 50,- Kč na osobu / dospělý i dítě
pro rodiny s dohodou uzavřenou s jinou organizací je 130,- Kč na osobu / dospělý i dítě

Organizační zajištění v den konání akce:
Mgr. Barbora Čížková, tel. 770 135 913

Přihlašujte se do 11.6.2019!

Akce je obsazená.