www.pestouni.czInformační systém Sdružení pěstounských rodin
Kdy a kde:
15. 8. - 17. 8. 2019
Penzion a restaurace U Jandů, Úborsko 2, Janovice nad Úhlavou
www.ujandu.net/

Organizační pokyny:
Příjezd ve čtvrtek 15. 8. v ranních hodinách. Začíná se vzděláváním v 10:00 hodin a poté bude ve 13:00 hodin podáván oběd. Celý program vzdělávání bude trvat do sobotního odpoledne. Upozorňujeme na to, že program je koncipován jako skupinový a je nutné jej absolvovat vcelku. Pozdější příjezd nebo dřívější odjezd účastníků působí rušivě.

Program vzdělávání:
Vzdělávací kurz je velmi rozsáhlý a zaštiťuje více témat, která jsou aktuální a velmi poutavá. Prostor je zde věnován také sdílení a výměně zkušeností všech zúčastněných. Podrobnější rozpis a denní harmonogram vzdělávání bude k dispozici na místě.

Během celého pobytu je nabízeno také individuální psychologické a sociálně-právní poradenství od pracovnic z Poradny NRP Plzeň.

Program pro děti:
Je určen pro děti od 3 let věku, které jsou schopny účastnit se skupinového dětského programu. Individuální hlídání dětí není možno zajistit. Hlídání dětí, které se nemohou tohoto programu zúčastnit (nízký věk, handicap), zajišťují osoby pečující.

Program pro děti vedou zkušení lektoři s dlouholetou praxí a je přizpůsoben věku dítěte a jeho možnostem. Posiluje pozitivní sebehodnocení a týmovou spolupráci.

Prosíme, aby děti, které se budou účastnit dětského programu, měly k dispozici sportovní oblečení a obuv.

Informace o ubytování:
Ubytování je zajištěno ve 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Stravování:
Zajištěna je plná penze (snídaně, oběd, večeře) v restauraci penzionu počínaje čtvrtečním obědem a konče obědem v pátek.

Po celý den bude zajištěn pro děti pitný režim (v prostorách restaurace bude umístěn barel s čajem/šťávou).

Svačiny pro děti či pro vás na místě zajištěny nebudou. Proto prosíme o to, aby si každý svačiny dovezl samostatně (ovoce, sušenky a jiné).

Cena:
Pěstouni, kteří s námi mají uzavřenou Dohodu o výkonu pěstounské péče, mají vzdělávání, program pro děti a pobyt se stravováním plně hrazen od Sdružení pěstounských rodin z. s.

Partneři/partnerky, manželé/manželky pěstounů (s uzavřenou Dohodou o výkonu pěstounské péče u SPR z.s.) si hradí ubytování a stravu dle ceníku penzionu. Biologické děti pěstounů mají pobyt i program pro děti hrazený od Sdružení pěstounských rodin z.s.

Pěstounské rodiny, které mají dohodu s jinou organizací platí za vzdělávání 4.320,- Kč/ 24 hodin, za program pro děti 1.920,-/ 24 hodin a ubytování se stravou dle ceníku penzionu.

Ceny ubytování a stravování v penzionu U Jandů:
Dospělý (plná penze, 1 noc) 530,- Kč
Děti do 3 let (plná penze, 1 noc) Zdarma
Děti do 10 let (plná penze, 1 noc) 350,- Kč
Děti do 15 let (plná penze, 1 noc) 450,- Kč

Organizační zajištění na místě konání:
Mgr. Lucie Baliharová, zástupce vedoucí poradny (tel.: 778 706 282)

Akce je obsazená.