www.pestouni.czInformační systém Sdružení pěstounských rodin
Kdy a kde:
V neděli 13. října 2019, 9.30 – 11.30 v CIRQUEON, Vlastislavova 603/11, Praha 4 – Nusle. Sraz na recepci CIRQUEON v 9.30.
www.cirqueon.cz/

Informace o akci:
Tělocirk je 90 minut alternativních technik nového cirkusu, jako jsou pozemní i vzdušná akrobacie, ekvilibristika nebo žonglování. Děti si je mohou vyzkoušet ve skupině maximálně 12 dětí pod vedením kvalifikovaných lektorů v tréninkovém centru v pražských Nuslích. Cirkus je nesoutěžní fyzická aktivita, která dokáže vytvořit integrační prostředí, každému najít nepostradatelné místo a dodat pocit úspěchu.
A navíc, cirkus letí!
Lektoři v Cirqueon dovedou na základě svých dlouholetých zkušeností s prací s dětmi a mládeží dobře přizpůsobit hodinu individuálním nárokům skupiny i věku jednotlivých účastníků.


Vhodné oblečení:
Nutné je sportovní, přiléhavé oblečení, nejlépe legíny a tričko s rukávem. Tílka a plandavé části oděvu nejsou vhodné. Cvičí se jen v ponožkách, boty se nepoužívají.

Organizační zajištění v den konání akce:
Akci organizačně zajišťuje sociální pracovnice SPR B. Čížková. Bude také dohlížet na děti v šatně Cirqueon před začátkem i po skončení programu. Děti jí předáte na recepci v 9.30 a tam si je po skončení programu i vyzvednete.Program trvá do 11.30, pak se budou děti ještě převlékat.

Věk dětí:
Pro děti od 10 let.

Cena:
50,- Kč za dítě

Další informace:
Mgr. Barbora Čížková, tel. 770 135 913, cizkova@pestouni.cz

Přihlašujte se do 7. 10. 2019!

Akce je obsazená.