www.pestouni.czInformační systém Sdružení pěstounských rodin
Kdy a kde:
Ve středu 30. října 2019 (školní prázdniny), 8.30 – 18.00, výlet z Prahy do iQLANDIA Liberec. Výlet organizují pro děti od 10 let během podzimních školních prázdnin naše sociální pracovnice Barbora Čížková a Marie Šindelková.
Sraz bude ráno v 8.30 na Černém Mostě.
www.iqlandia.cz/cz/

Informace o akci:
iQLANDIA – je moderní science centrum v Liberci s planetáriem a stovkami originálních interaktivních exponátů. Svět vědy a techniky, který děti uhrane a nepustí, svět fascinujících experimentů a chytré zábavy! Potkají tu prvního humanoidního robota v ČR, zažijí nefalšovaný kosmonautický výcvik, prožijí ohnivou bouři i tanec blesků.
Tušíte třeba, jaký je největší orgán lidského těla, nebo jestli dokážete silou mysli uvést do pohybu kuličku? V iQLANDII najdete odpověď na mnohé otázky. Každé „proč“ tu má totiž své zábavné „proto“.

Doprava:
Doprava je společná, bude se odjíždět autobusem z Černého Mostu. Sraz bude ráno v 8.30 u výstupu z metra, kde děti předáte našim pracovnicím. Příjezd bude v 18.05 tamtéž. Na Černém Mostě u metra je zastávka autobusu určená jen pro výstup, tam si děti v 18 hodin opět převezmete.

Věk dětí:
Výlet je určen pro děti od 10 let.

Cena:
100,- Kč za dítě.
Příspěvek na dítě musí být tentokrát s ohledem na nutnou organizační přípravu akce zaplacen nejpozději týden předem!
Na zaplacení se domluvte se svou klíčovou pracovnicí.

Další informace:
Mgr. Barbora Čížková, tel. 770 135 913, cizkova@pestouni.cz

Přihlašování je možné jen do 22. 10. 2019!

Akce je obsazená.