Trauma v kontextu problematiky NRP - Rodičovství s Theraplay®

Variabilní symbol: 23125

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 8


Termín:

15.11.2023 - 16.11.2023

Místo:

online

Lektor: Dr. Vivien Norris

Diplomovaná klinická psycholožka a muzikoterapeutka. Je certifikovanou terapeutkou pro terapii hrou a pro DVP (Dyadická vývojová psychoterapie). Vivien pracovala jako klinická psycholožka v NHS (National Health Service) ve Velké Británii 20 let a nyní pracuje jako ředitelka Rodinného místa (Family place), nestátní organizace, která poskytuje terapeutickou pomoc především náhradním rodinám. Vivien je spoluautorkou „Rodičovství s terapií hrou“ (2018) a „Terapie hrou: Praktický průvodce pro terapeuty“ (2020). Je také autorkou projektu „Po tvém boku“, který se zaměřuje zejména na přechod dítěte z pěstounské péče do adopce. Tato metodika zahrnuje výcvik, dětskou knihu a průvodce pro pěstounské a adoptivní rodiče a pro terapeuty. www.thefamilyplace.co.uk/

Kde a kde

Online v prostředí ZOOM
v čase od 9:00 do 12:30 hod - po oba dny.

Tlumočení zajištěno.

Webinář poběží v prostředí ZOOM. Každý registrovaný účastník obdrží nejpozději týden před konáním webináře přístupové údaje k připojení. Pro hladký průběh vzdělávání je nutné mít dobré internetové připojení a nejlépe sluchátka.

Program

Dvoudenní online workshop poskytne úvod do principů založených na Theraplay® k vytváření bezpečného citového pouta mezi rodičem a dítětem.
Koná se po oba dny v časech od 9:00 do 12:30 s jednou 30min přestávkou.

Program se zaměří na:

• Seznámení účastníků se základními východisky Theraplay® a uvedením je do souvislosti s poruchami attachmentu a ranného vývojového traumatu.
• Představení 4 základních principů Theraplay, které jsou součásti zdravé vazby rodič – dítě. Jsou to struktura, výchova, zapojení a výzva.
• Nahlédnutí skrz Theraplay® na rodičovské vzorce, které podporují vztah s dítětem.

Věnovat se budeme nejen teorii, ale i praxí s videoukázkami, cvičeními a diskuzemi v malých skupinách.

Akreditace

Webinář bude akreditován u MPSV a pro klinické psychology

Cena

3.000,- Kč za oba dny a účastníka.

Webinář je určen jak pracujícím s rodinami a dětmi, tak i rodičům.

Registrace

Vyplňte a odešlete přihlášku. Jako potvrzení přijetí přihlášky Vám na uvedený email přijde automatická zpráva.

Úhradu za webinář proveďte po obdržení výzvy k úhradě.

Pokud si webinář hradíte sami, uveďte v přihlášce svou adresu bydliště pro vystavení a zaslání potvrzení o přijaté platbě.

Pokud Vám webinář hradí zaměstnavatel vyplňte v přihlášce fakturační údaje zaměstnavatele. Do poznámky, prosíme, uveďte kontaktní osobu, která vyřizuje za Vaši organizaci platby a její kontaktní údaje (email). Faktura Vám bude zaslána na uvedený email.

Storno smlouvy

Jestliže se nebudete moci zúčastnit webináře osobně, budeme rádi, pokud za sebe najdete náhradníka a informujete nás o změně. V případě zrušení Vaši účasti bez náhradníka do 5ti pracovních dnů před zahájením webináře, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 25% z celkové částky. Po tomto datu bude již účtován storno poplatek ve výši 100% celkové částky. V odůvodněných případech a po rozhodnutí pořadatele Sdružení pěstounských rodin nebude storno poplatek účtován. Děkujeme za pochopení.

Podpořte nás

Pokud je Vám blízké naše úsilí dál rozvíjet odbornou platformu se zaměřením na vzdělávání v oblasti práce s traumatem a péče o osoby s traumatickou minulosti a chcete nás podpořit finančně:

2700255345/2010 (Fio banka)
Variabilní symbol: 7. Do poznámky uveďte: práce s traumatem.

Rádi vám na vyžádání vystavíme potvrzení o daru. Děkujeme!

Kontaktní osoba

Julija Prejsová,
koordinátorka PR a projektů
+420 778 725 471
prejsova@pestouni.cz
PřihláškaZpět