Webinář: Sebepoškozování u dětí

Variabilní symbol: 23131

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

11.10.2023

Místo:

online Meet

Lektor: PhDr. Josef Mižigar

Pan Josef Mižigar působí jako psycholog pro dospívající a dospělé, supervizor a lektor. Začínal jako kariérový poradce pro studenty středních škol, poté nastoupil jako školní psycholog na ZŠ. Má mnohaletou zkušenost s lektorováním psychologických témat pro učitele, vychovatele a pro pěstouny. Vyučoval také odborný předmět psychologie na střední škole a pracoval jako učitel psychologických disciplín na soukromé vysoké škole. Od podzimu 2022 se mimo jiné věnuje poskytování supervizí pro učitele, psychology a školy. Ve své terapeutické práci využívá principy kognitivně-behaviorální terapie, v supervizi vychází primárně z přístupu zaměřeného na řešení. josefmizigar.cz/

Kdy a kde

prostředí MEET, v čase 16:00 hod. - 18:00 hod.

Téma

Na tomto webináři se seznámíme s projevy, příčinami a motivací záměrného sebepoškozování.
Povíme si o tom, co můžete jako pěstouni dělat, jak komunikovat s dítětem, které se sebepoškozuje a ve kterých situacích je už dobré obrátit se na odbornou pomoc.
Rovněž zmíníme, na jaké odborníky se můžete obrátit.
Popíšeme si základní strategie zvládání sebepoškozování.
Webinář bude obsahovat také příběhy s tématem sebepoškozování z praxe lektora.

Informace pro účastníky

Nejpozději 3 dny před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka.

Kontakt

Případě potřeby se obraťte na organizátora vzdělávání:

Mgr. Romana Zapletalová
727 903 528
zapletalova@pestouni.cz
PřihláškaZpět