Webinář - Práce s životním příběhem přijatého dítěte

Variabilní symbol: 24058

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

11.04.2024

Místo:

online prostředí Google Meets

Lektor: Mgr. Kamila Kudlvasrová

Jako psychoterapeutka pracuje s dětmi, dospělými, páry i rodinami. Ve své praxi využívá systemický a narativní přístup, absolvovala dlouhodobý psychoterapeutický výcvik v systemické a narativní terapii (4 roky, 800 hodin). Kromě své soukromé psychoterapeutické praxe působí lektorka i jako psychoterapeutka v poradně pro poruchy příjmu potravy a externě také koordinátorka asistovaných kontaktů dítěte v náhradní rodinné péči s původní rodinou (příprava na kontakt, facilitace dohod a setkání atd.). Vystudovala sociální pedagogiku-etopedii, absolvovala akreditovaný výcvik v komplexní krizové intervenci a akreditovaný výcvik v systemické psychoterapii. Lektorka je spoluautorkou kreativních nástrojů pro práci s dětmi Focus Box a Kniha Života. www.psychickapodpora.cz/

Kdy a kde:

Online prostředí Google Meets, dne 18. 4. 2024 v čase 16:00 - 18:00.

Program:

Jak pracovat s historií dítěte? Lektorka nám prozradí, jak s dítětem mluvit o jeho minulosti, jak mu pomoci zpracovat svůj životní příběh, jak tvořit jeho "knihu života".

Informace pro účastníky

Nejpozději den před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena:

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka.

Další informace k akci:

Mgr. Lucie Baliharová
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Poradna náhradní rodinné péče
Purkyňova 1020/27, 301 00 Plzeň
Email: baliharova@pestouni.cz
Tel.: 778 706 282
Dat. schránka: auuu8y3
Přihláška - náhradníkZpět