Webinář: Školní zralost

Variabilní symbol: 24078

Typ akce: Seminář


Počet hodin vzdělávání: 2


Termín:

26.11.2024

Místo:

online prostředí Google Meets

Lektor: Mgr. Helena Strejčková

Mgr. Helena Strejčková vystudovala učitelství psychologie pro střední školy na Západočeské univerzitě a dále magisterský obor psychologie na Univerzitě Karlově. Několik let učila na základní škole a poté začala poskytovat terapie a nastoupila jako psycholog do Pedagogicko-psychologické poradny v Plzni. Zároveň je školní psycholožkou na plzeňské ZŠ.

Kdy a kde:

Online prostředí Google Meets, v čase 16:00 - 18:00.

Program:

Jak rozpoznat, zda je mé dítě připraveno nastoupit do školy? Jak probíhá vyšetření? Kdy na vyšetření vyrazit? Kdy se objednat?
Seminář je vhodný pro děti jakéhokoli předškolního věku, případně ještě i děti v první třídě. Lektorka představí možnosti, jak s dětmi pracovat a jak je rozvíjet.

Informace pro účastníky

Nejpozději den před konáním webináře bude přihlášeným pěstounům zaslán na email odkaz na přihlášení. K propojení budete potřebovat počítač s webovou kamerou, mikrofonem či sluchátky a dobré připojení na wifi. Nemusíte nic instalovat k propojení stačí klepnout na odkaz v mailu.
Webinář bude probíhat v prostředí Meet. Dva pěstouni připojení z jednoho počítače se pro účely míst na webináři počítají jako jedno obsazené místo. Připojte tedy při přihlašování partnerů do přihlášky v poznámce informaci o tom, zda se zúčastníte na společném počítači nebo každý na jiném.

Cena:

Rodiny s uzavřenou dohodou u SPR: ZDARMA.
Rodiny s uzavřenou dohodou u jiné organizace: 600,- Kč za účastníka.

Další informace k akci:

Mgr. Lucie Baliharová
Sdružení pěstounských rodin z.s.
Poradna náhradní rodinné péče
Purkyňova 1020/27, 301 00 Plzeň
Email: baliharova@pestouni.cz
Tel.: 778 706 282
Dat. schránka: auuu8y3
PřihláškaZpět